O firmie

Zapisz się

O FIRMIE

Ośrodek Edukacji Zawodowej u STODOLNYCH Spółka z o.o. jest firmą rodzinną.

Jej prezesem jest Ryszard Stodolny. To na bazie jego doświadczenia i wiedzy powstają pierwsze zręby działalności tego podmiotu.

 

Ryszard Stodolny od wielu lat jest związany z działalnością transportową – poprzez kilkuletnie kierowanie działalnością takich firm jak TRANSBUD – PIŁA, a następnie ponad 10-letnia własna działalność gospodarcza firmy transportowej „Transbudex” w Pile.

 

W latach 2003 – 2013 był Dyrektorem ds. Szkoleń Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego. To pod jego kierownictwem w tej organizacji powstała największa sieć Ośrodków Szkolenia dla kierowców zawodowych w Polsce.

 

Autor podręcznika „Kierowca Zawodowy” oraz wielu innych materiałów szkoleniowych związanych z branżą transportową. Pod koniec 2013 r. zainicjował powstanie firmy o nazwie – Ośrodek Edukacji Zawodowej u STODOLNYCH Spółka z o.o.

 

Wspomaga go w tym syn Krzysztof Stodolny, który od roku 2005 w ramach własnej działalności gospodarczej zajmuję się obsługą firm transportowych, specjalizując się w rozliczaniu czasu pracy kierowców.

Suspendisse nulla justo, fermentum vel euismod non, cursus ut ante.

Vivamus vehicula gravida libero, sed sagittis tellus feugiat eu. Vestibulum sagittis, neque vel semper commodo, orci nisl aliquet massa, euismod ultrices odio mauris et mauris. Morbi volutpat magna.

10

Lorem ipsum dolor sit amet

341

Lorem ipsum dolor sit amet

214

Lorem ipsum dolor sit amet