O firmie

O FIRMIE

Ośrodek Edukacji Zawodowej u STODOLNYCH Spółka z o.o. jest firmą rodzinną.

Jej prezesem jest Ryszard Stodolny. To na bazie jego doświadczenia i wiedzy powstają pierwsze zręby działalności tego podmiotu.

 

Ryszard Stodolny od wielu lat jest związany z działalnością transportową – poprzez kilkuletnie kierowanie działalnością takich firm jak TRANSBUD – PIŁA, a następnie ponad 10-letnia własna działalność gospodarcza firmy transportowej „Transbudex” w Pile.

 

W latach 2003 – 2013 był Dyrektorem ds. Szkoleń Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego. To pod jego kierownictwem w tej organizacji powstała największa sieć Ośrodków Szkolenia dla kierowców zawodowych w Polsce.

 

Autor podręcznika „Kierowca Zawodowy” oraz wielu innych materiałów szkoleniowych związanych z branżą transportową. Pod koniec 2013 r. zainicjował powstanie firmy o nazwie – Ośrodek Edukacji Zawodowej u STODOLNYCH Spółka z o.o.

 

Wspomaga go w tym syn Krzysztof Stodolny, który od roku 2008 w ramach własnej działalności gospodarczej zajmuję się obsługą firm transportowych, specjalizując się w rozliczaniu czasu pracy kierowców.

20 lat doświadczenia w zakresie szkoleń i rozliczania czasu pracy kierowców.

Nasz zespół wykładowców przeszkoli kierowców w zakresie przestrzegania norm czasu pracy, jazdy i odpoczynków, a eksperci znajdą rozwiązania na wszystkie problemy i potrzeby przedsiębiorstwa transportowego.

135

Ilość klientów

3517

Ilość rozliczanych kierowców

1563

Ilość przeszkolonych kierowców w 2022 roku